Menu mobilnemenu
 

Harmonogram wywozu odpadów zmieszanych - zabudowa wielorodzinna

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH Z NIERUCHOMOŚCI  SM CHEMIK

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK


Roweckiego 2
Roweckiego 4
Roweckiego 6
Roweckiego 8
Roweckiego 10
Roweckiego 12
Roweckiego 14
Roweckiego 16
Roweckiego 18
Roweckiego 20
Wróblewskiego 5
Wróblewskiego 7
Wróblewskiego 9
Wróblewskiego 11
Wróblewskiego 13
Wróblewskiego 6
Wróblewskiego 8
Wróblewskiego 10
Wróblewskiego 12
Wróblewskiego 14
Wróblewskiego 16
Wróblewskiego 18
Siedlecka 3
Zamenhofa 2-8
Zamenhofa 10-12
Zamenhofa 14-16
Zamenhofa 18-24
Zamenhofa 26-32
Zamenhofa 34-42
Bankowa 4-4c
Zamenhofa 44
Zamenhofa 46
Zamenhofa 48
Zamenhofa 50
Piaskowa 40-46
Piaskowa 48-50
Piaskowa 52-62
Piaskowa 64-70
Okulickiego 32-42
Okulickiego 44-64
Okulickiego 33-41
Okulickiego 53-67
Armii Krajowej 1-11
Roweckiego 31-37
Armii Krajowej 2-12
Armii Krajowej 14-20
Przyjaźni 3-9
Przyjaźni 4-10
Przyjaźni 11-13
26 Kwietnia 11-13
Przyjaźni 12-14
1 Maja 9-13
1 Maja 6-12
Przyjaźni 16-22
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 1-3
26 Kwietnia 14-16
26 Kwietnia 18-22
26 Kwietnia 24-30
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 53-65
Przyjaźni 32-38
Przyjaźni 26-30
Przyjaźni 29-31
Roweckiego 67-69
Roweckiego 71-75
Roweckiego 70-84
Roweckiego 44-52
Roweckiego 54-62
Roweckiego 64-68

 

Roweckiego 2
Roweckiego 4
Roweckiego 6
Roweckiego 8
Roweckiego 10
Roweckiego 12
Roweckiego 14
Roweckiego 16
Roweckiego 18
Roweckiego 20
Wróblewskiego 5
Wróblewskiego 7
Wróblewskiego 9
Wróblewskiego 11
Wróblewskiego 13
Wróblewskiego 6
Wróblewskiego 8
Wróblewskiego 10
Wróblewskiego 12
Wróblewskiego 14
Wróblewskiego 16
Wróblewskiego 18
Siedlecka 3
Zamenhofa 2-8
Zamenhofa 10-12
Zamenhofa 14-16
Zamenhofa 18-24
Zamenhofa 26-32
Zamenhofa 34-42
Bankowa 4-4c
Zamenhofa 44
Zamenhofa 46
Zamenhofa 48
Zamenhofa 50
Piaskowa 40-46
Piaskowa 48-50
Piaskowa 52-62
Piaskowa 64-70
Okulickiego 32-42
Okulickiego 44-64
Okulickiego 33-41
Okulickiego 53-67
Armii Krajowej 1-11
Roweckiego 31-37
Armii Krajowej 2-12
Armii Krajowej 14-20
Przyjaźni 3-9
Przyjaźni 4-10
Przyjaźni 11-13
26 Kwietnia 11-13
Przyjaźni 12-14
1 Maja 9-13
1 Maja 6-12
Przyjaźni 16-22
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 1-3
26 Kwietnia 14-16
26 Kwietnia 18-22
26 Kwietnia 24-30
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 53-65
Przyjaźni 32-38
Przyjaźni 26-30
Przyjaźni 29-31
Roweckiego 67-69
Roweckiego 71-75
Roweckiego 70-84
Roweckiego 44-52
Roweckiego 54-62
Roweckiego 64-68
 

Roweckiego 2
Roweckiego 4
Roweckiego 6
Roweckiego 8
Roweckiego 10
Roweckiego 12
Roweckiego 14
Roweckiego 16
Roweckiego 18
Roweckiego 20
Wróblewskiego 5
Wróblewskiego 7
Wróblewskiego 9
Wróblewskiego 11
Wróblewskiego 13
Wróblewskiego 6
Wróblewskiego 8
Wróblewskiego 10
Wróblewskiego 12
Wróblewskiego 14
Wróblewskiego 16
Wróblewskiego 18
Siedlecka 3
Zamenhofa 2-8
Zamenhofa 10-12
Zamenhofa 14-16
Zamenhofa 18-24
Zamenhofa 26-32
Zamenhofa 34-42
Bankowa 4-4c
Zamenhofa 44
Zamenhofa 46
Zamenhofa 48
Zamenhofa 50
Piaskowa 40-46
Piaskowa 48-50
Piaskowa 52-62
Piaskowa 64-70
Okulickiego 32-42
Okulickiego 44-64
Okulickiego 33-41
Okulickiego 53-67
Armii Krajowej 1-11
Roweckiego 31-37
Armii Krajowej 2-12
Armii Krajowej 14-20
Przyjaźni 3-9
Przyjaźni 4-10
Przyjaźni 11-13
26 Kwietnia 11-13
Przyjaźni 12-14
1 Maja 9-13
1 Maja 6-12
Przyjaźni 16-22
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 5-9
Roweckiego 43-49
26 Kwietnia 1-3
26 Kwietnia 14-16
26 Kwietnia 18-22
26 Kwietnia 24-30
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 77-81
Roweckiego 51
26 Kwietnia 8-12
Roweckiego 53-65
Przyjaźni 32-38
Przyjaźni 26-30
Przyjaźni 29-31
Roweckiego 67-69
Roweckiego 71-75
Roweckiego 70-84
Roweckiego 44-52
Roweckiego 54-62
Roweckiego 64-68

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH Z NIERUCHOMOŚCI  SM ODRA

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK


PCK
Dąbrówki
Piaskowa 3a
Piaskowa 9a
Chemik A
Chemik B
Nowe Zasoby
Dzierżawcy
Wyszyńskiego 6a
Roweckiego 3
Biurowiec
Spółdzielców
Piłsudskiego 40-44
Garaże na Pułaskiego




Sikorskiego
Stare Miasto


PCK
Chemik A
Chemik B
Dzierżawcy
Wyszyńskiego 6a
Roweckiego 3
Biurowiec


Dąbrówki
Piaskowa 3a
Piaskowa 9a
Nowe Zasoby
Spółdzielców
Piłsudskiego 40-44


PCK
Chemik A
Chemik B
Dzierżawcy
Wyszyńskiego 6a
Roweckiego 3
Biurowiec
Sikorskiego
Stare Miasto

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW ZMIESZANYCH Z NIERUCHOMOŚCI  ZGKiM

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK


Osiedle IV
Bankowa 9-11
Bankowa 20
Bankowa 18-28
Odrzańska 20
Boh. Westerplatte 16
Nowopol 9
Piaskowa 35
Trzeszczyn
Kościuszki 3


Stare Miasto
Jasienica


Bankowa 9-11
Bankowa 20
Bankowa 18-28
Odrzańska 20
Nowopol 9
Kościuszki 3
Barnima


Osiedle IV
Osiedle V
Trzebież
Piaskowa 35
Mścięcino


Bankowa 9-11
Bankowa 20
Bankowa 18-28
Odrzańska 20
Boh. Westerplatte 16
Przęsocin
Stare Miasto
Przychodnia
Nowopol 9
Kościuszki 3
Mścięcino