Menu mobilnemenu
 

Harmonogram selektywnej zbiórki odpadów - zabudowa wielorodzinna

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW SELEKTYWNIE ZABRANYCH

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

PET
Bankowa 9
Bankowa 12
Bankowa 17
Bankowa 4
Bankowa 22
Bankowa 25
Bankowa 45-47
Bankowa 55
Grzybowa 2
Grzybowa 3a
Grzybowa 5a
Grzybowa 10
Grzybowa 18
Grzybowa 29-37
Grzybowa 30
Grzybowa 44
Boh. Westerplatte 1
Boh. Westerplatte 10
Boh. Westerplatte 11

PET
Mieszka I-go 1
Mieszka I-go 2
Mieszka I-go 3
Mieszka I-go 4a
Mieszka I-go 7
Mieszka I-go 8
Kos. Gdyńskich 6
Piłsudskiego 4
Piłsudskiego 6
Piłsudskiego 10
Piłsudskiego 12
Piłsudskiego 28
Piłsudskiego 40
Klonowa
Palmowa
Woj. Polskiego 3
Woj. Polskiego 44
Woj. Polskiego 56-58
Woj. Polskiego 39
Woj. Polskiego 74

PET
Rycerska 13
Starzyńskiego
Siedlecka 3a
Siedlecka 3g
Wróblewskiego 5i
Wróblewskiego 6-8
Wróblewskiego 9
Wróblewskiego 10
Wróblewskiego 11
Wróblewskiego 13
Wróblewskiego 12-14
Wróblewskiego 16
Wyszyńskiego 1
Wyszyńskiego 4
Wyszyńskiego 6a
Wyszyńskiego 10
Wyszyńskiego 14
Wyszyńskiego 21
Wyszyńskiego 22
Wyszyńskiego 30

PET
Św. Kazimierza 10
Roweckiego 2B
Roweckiego 8
Roweckiego 14
Roweckiego 16
Roweckiego 18
Roweckiego 31
Roweckiego 43-49
Roweckiego 52
Roweckiego 65
Roweckiego 70
Roweckiego 72
Roweckiego 75
26-go Kwietnia 7
26-go Kwietnia 12
26-go Kwietnia 16
I-go Maja 1
I-go Maja 9
Armii Krajowej 1
Armii Krajowej 11

MAKULATURA
Odrzańska 7
Robotnicza 18
Robotnicza 20
Robotnicza 22
Piłsudskiego4
Piłsudskiego 12-12c
Klonowa
Palmowa
Woj. Polskiego 3
Woj. Polskiego 51
Woj. Polskiego 56-58
Mazurska 8
Nowopol 9
Nowopol 20
Nowopol 34
Kołłątaja 29
Sikorskiego 2
Sikorskiego 3
Sikorskiego 13
Niedziałkowskiego 1
Niedziałkowskiego 12





PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

PET
Odrzańska 7
Odrzańska 20-24
Robotnicza 1
Robotnicza 18
Robotnicza 22
Piaskowa 3a
Piaskowa 5a
Piaskowa 7c
Piaskowa 28
Piaskowa 35
Piaskowa 47
Piaskowa 62
Piaskowa 72
Piaskowa 90-92
Piaskowa 110





PET
Mazurska 8
Nowopol 20
Nowopol 34
Kołłątaja 8
Kołłątaja 29
Sikorskiego 2
Sikorskiego 3
Sikorskiego13
Niedziałkowskiego 1
Niedziałkowskiego 12
Szkolna 5-7
Targowa 6
Drzymały
Konopnickiej 14
Wiejska/Jabłoniowa
Kościuszki 7
Kościuszki 30-32
Kościuszki 47



PET
Wyszyńskiego 30
Wyszyńskiego 31
Wyszyńskiego 42
Wyszyńskiego 47
Wyszyńskiego 60
Wyszyńskiego 72
Wyszyńskiego 75
Zamenhofa 1
Zamenhofa 8
Zamenhofa 32
Zamenhofa 44
Zamenhofa 46
Zamenhofa 48
Zamenhofa 50
Okulickiego 33
Okulickiego 42
Okulickiego 43
Okulickiego 53
Okulickiego 64
Okulickiego 67

PET
Przyjaźni 4
Przyjaźni 7
Przyjaźni 11
Przyjaźni 31
Przyjaźni 33

MAKULATURA
Bankowa 12
Bankowa 17
Bankowa 20
Bankowa 25
Bankowa 47
Bankowa 55
Grzybowa 2
Grzybowa 29-37
Grzybowa 30
Grzybowa 44
Boh. Westerplatte 1-3-5-7
Boh. Westerplatte 10
Boh. Westerplatte 11

MAKULATURA
Szkolna 5-7
Targowa 6
Targowa 7
Drzymały
Konopnickiej 14
Konopnickiej 26
Kościuszki 7
Kościuszki 30-32
Kościuszki 47
Rycerska 13
Siedlecka 3a
Korczaka 45
Zamenhofa 1




PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

SZKŁO
Bankowa 9
Bankowa 12
Bankowa 17
Bankowa 4
Bankowa 22
Bankowa 25
Bankowa 45-47
Bankowa 55
Grzybowa 2
Grzybowa 3a
Grzybowa 5a
Grzybowa 18
Grzybowa 29-37
Grzybowa 30
Grzybowa 44
Boh. Westerplatte 1
Boh. Westerplatte 10
Boh. Westerplatte 11
Odrzańska 7
Odrzańska 20-24
Robotnicza 18
Robotnicza 22

SZKŁO
Piaskowa 5a
Piaskowa 28
Piaskowa 35
Piaskowa 47
Piaskowa 62
Piaskowa 72
Piaskowa 90-92
Piaskowa 110
Mieszka I-go 2
Mieszka I-go 7
Mieszka I-go 8
Piłsudskiego 4
Piłsudskiego 10
Piłsudskiego 12
Piłsudskiego 28
Piłsudskiego 40
Klonowa
Palmowa



SZKŁO
Woj. Polskiego 3
Woj. Polskiego 39
Woj. Polskiego 44
Woj. Polskiego 51
Woj. Polskiego 56-58
Woj. Polskiego 74
Mazurska 8
Nowopol 9
Nowopol 20
Nowopol 34
Kołłątaja 8
Kołłątaja 29
Sikorskiego 2
Niedziałkowskiego 1
Niedziałkowskiego 12
Szkolna 5-7
Batorego 1a
Rogowa 1-2-3
Rogowa park
Targowa 7
Drzymały
Konopnickiej 14
Konopnickiej 26





SZKŁO
Kościuszki 7
Kościuszki 30-32
Kościuszki 47
Rycerska 13
Starzyńskiego
Siedlecka 3a
Siedlecka 3g
Wróblewskiego 5i
Wróblewskiego 9
Wróblewskiego 11
Wróblewskiego 13
Kresowa 3
Korczaka 53
Wyszyńskiego 6a
Wyszyńskiego 14
Wyszyńskiego 22
Wyszyńskiego 30
Wyszyńskiego 31
Wyszyńskiego 42
Wyszyńskiego 47
Wyszyńskiego 72
Wyszyńskiego 75





SZKŁO
Zamenhofa 8
Zamenhofa 32
Zamenhofa 44
Zamenhofa 46
Zamenhofa 48
Zamenhofa 50
Okulickiego 33
Okulickiego 42
Okulickiego 67
Św. Kazimierza 10
Roweckiego 2B
Roweckiego 8
Roweckiego 31
Roweckiego 43-49
Roweckiego 52
Roweckiego 65
Roweckiego 72
Roweckiego 75
26-go Kwietnia 7
26-go Kwietnia 12
26-go Kwietnia 16
1-go Maja 1
1-go Maja 9
Armii Krajowej 1
Armii Krajowej 11
Przyjaźni 11



Makulatura z pojemników o pojemności 1100 l - PONIEDZIAŁEK